reference oriznuto

NAŠE REFERENCE

Stejnou péči věnujeme úklidu velkého administrativního komplexu v centru i malé kanceláři na okraji Prahy. S našimi zákazníky navazujeme partnerství založené na důvěře a dlouhodobé spolupráci. Jsme hrdí na každého spokojeného zákazníka.

 

logo fresenius

FRESENIUS KABI s.r.o.
Firma PF Komplet spol. s r.o. zajišťuje pro naši společnost kompletní úklid od roku 2014 na ploše o výměře 850 m2Kromě pravidelného úklidu, se kterým jsme maximálně spokojeni, provádí firma i úklidy na objednávku (mytí oken, žaluzií, příček, čištění koberců, židlí).

Absolutně spokojeni jsme i s ochotou vedoucích pracovníků PF Komplet zajišťovat naše požadavky v dohodnutých termínech. Pravidelný úklid se provádí ve večerních hodinách, úklidy na objednávku pak ve dnech víkendového volna.Tuto úklidovou firmu všem případným zájemcům vřele doporučujeme. 

Kateřina Kubíčková
Receptionist & Assistanto to Government Affairs Manager
(Originál reference můžete vidět zde...)

 

 

wolters logo

WOLTER KLUWER, a.s.
S firmou PF Komplet spol. s r.o. spolupracujeme již od roku 2013. Zajišťuje standardní úklidové služby na celkové ploše 1300 m2 naší společnosti a cca 2x ročně generální úklid (čištění koberců, židlí a pod.). 

Celkově jsme s úrovní poskytovaných služeb a operativním přístupem k realizaci všech našich požadavků velmi spokojeni. Jejich jednání je vždy velice vstřícné a na profeisonální úrovni. Jako dodavatele v tomto oboru je můžeme zcela jistě doporučit.

Simona Tuháčková
Office manager
(Originál reference můžete vidět zde...)

 

 

livesport

LIVESPORT s.r.o.
Společnost PF Komplet spol. s r.o. zajišťuje pro naši firmu kompletní úklidový servis. Jejich služby využíváme již několik měsíců na úklid kancelářských prostor o výměře více jak 800 m2. Jsme spokojeni s kvalitou odváděné práce i širokou nabídkou poskytovaných služeb. Mimo samotný úklid nám zajišťuje dodávku veškerého spotřebního materiálu za velice výhodných podmínek.

Za dobu spolupráce nám v případě nenadálích problémů či mimořádných událostí vyšel personál společnosti vždy vstříc a byl ochotný řešit i urgentní záležitosti mimo smluvní ujednání.Spolupráce a komunikace s jednatelem společnosti je na dobré úrovni a bezproblémová. V neposlední řadě je důležité zmínit, že i cena za prováděnou práci je velice příznivá v porovnání s konkurenčními úklidovými firmami.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem můžeme tuto společnost doporučit.

Petra Maierová
prokurista
(Originál reference můžete vidět zde...)

 

Kontaktujte nás

Adresa:

PF komplet spol. s r.o.
Dopraváků 723/1, 181 00 Praha 8