Jak pracujeme

Prozkoumejte kvalitu našeho úklidu

Naše společnost poskytuje profesionální úklidové služby pro kanceláře a podniky všech velikostí. S našimi kvalitními službami si můžete být jistí, že vaše kancelář bude vypadat skvěle a bude připravena pro další pracovní den. Naši pracovníci jsou odborně vyškoleni a používají nejmodernější úklidové technologie a nejlepší čisticí prostředky, aby dosáhli co nejlepších výsledků. Garantujeme vám, že dokážeme vyčistit téměř cokoli, co nám svěříte, a to včetně obtížných a složitých míst. Podívejte se na fotografie v naší galerii a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb.


Profesionální úklid garáží

firemní garáži jsme navrátili ztracenou čistotu

Vlastníte firmu s kancelářemi a garážovým stáním? Bezpečnost a čistota prostorů, ve kterých parkují vaše vozidla, jsou důležitá. Náš profesionální tým se specializuje mimo jiné i na úklid podzemních garáží. Odstraníme špínu i vodu po dešti a zajistíme pečlivě udržované prostředí vašich garážových stání. S našimi službami máte jistotu, že vaše firemní garáž bude čistá, suchá a připravená k parkování vašich vozidel – jak můžete názorně vidět na fotografiích „před“ a „po“ našem zásahu.

Rezervujte si úklid ještě dnes a přidejte se k našim spokojeným klientům.


Úklid po stavbě – toalety

podlahu i toaletu jsme zbavili všech nečistot

Vaše nově dokončené toalety čekají na svůj čas, ale zatím jsou zahalené ve stavebním prachu a nepořádku? S naším týmem profesionálů a moderní technikou vymažeme stopy po stavbě a přineseme vašim toaletám nový život. Odstraníme veškeré stavební nečistoty a zajistíme, že toalety budou připraveny na předání. Na fotografii „před“ vidíte toalety pod nánosem stavebního prachu a špíny. Na fotografii „po“ září podlaha i toaleta čistotou a svěžestí.

Kontaktujte nás ještě dnes a zahajte novou etapu vašeho podnikání s čistými a dokonale upravenými toaletami.


Úklid po stavbě – umyvadlo

umyvadlo jsme dokonale umyli a vyleštili

Je vaše nově nainstalované umyvadlo zanesené stavebním prachem a nečistotami, které zdůrazňují nedokončenost prostoru? Naše úklidová firma efektivně odstraní veškerý stavební odpad a špínu, obnoví lesk a půvab vašeho nového umyvadla i pákové baterie. Na fotografii „před“ můžete vidět umyvadlo pod nánosem nečistot a na fotografii „po“ se umyvadlo leskne čistotou po našem zásahu.

Kontaktujte nás ještě dnes a dejte svému umyvadlu šanci zazářit v plné kráse!


Úklid po stavbě – bezbariérová toaleta

toaletu jsme dokonale vyčistili a vydezinfikovali

Je vaše nově postavená bezbariérová toaleta ještě zahalená v šedi stavebního prachu a nedbalosti? Naše úklidová firma ji přivede zpět k životu. Vymyjeme a dezinfikujeme každý kout, aby byla místnost dokonale připravena k použití. Na fotografii „před“ můžete vidět bezbariérovou toaletu po dokončení stavebních prací a na fotografii „po“ vidíte po našem zásahu krásně čistou a svěží místnost.

Oslovte nás ještě dnes a nechte nás přeměnit vaše prostory z nehotových do perfektních.


Úklid po stavbě – pisoáry

pisoáry jsme perfektně vymydlili a podlahu naleštili

Nově postavené pisoáry ztracené v chaosu stavebního prachu? S naším týmem zkušených profesionálů a moderními prostředky získáte čisté a upravené pisoáry, připravené k použití. Efektivně odstraníme veškeré stavební nečistoty a zanecháme za sebou zářivě čisté pisoáry. Na fotografii „před“ můžete vidět místnost s pisoáry po dokončení stavebních prací a na fotografii „po“ vidíte nejen krásně čisté pisoáry ale také lesknoucí se podlahu.

Kontaktujte nás ještě dnes a poznejte rozdíl, který přináší profesionální úklid!


Čištění kancelářské židle

po našem vyčištění vypadá opět jako nová

Židle ve vaší kanceláři jsou neustále vystaveny různým vlivům, jako jsou skvrny od kávy a jídla nebo prach a nečistoty. Kvůli tomu se židle stávají nevzhlednými a kazí estetický dojem vašeho pracovního prostředí. Rádi byste tento problém vyřešili rychle a bez starostí? Pak pro vás máme perfektní řešení! S naším profesionálním čištěním snadno obnovíte příjemný vzhled a čistotu vašich kancelářských židlí. K čištění používáme nejmodernější metody a vysoce účinné čisticí prostředky, které jsou zároveň šetrné k vašim židlím. Prohlédněte si naše fotografie před a po a přesvědčte se sami o skvělých výsledcích námi provedeného čištění.

Přestaňte se trápit s nečistotami a zarezervujte si naše profesionální čištění kancelářských židlí teď hned.


Odstranění nečistoty z koberce

odstranili jsme velkou nevzhlednou skvrnu

Nečistoty na koberci ve Vaší kanceláři, to není nic příjemného. Nevzhledné skvrny například od kávy nebo jídla mohou zkazit celkový dojem z vašeho pracovního prostředí. Víme, že čistý a příjemný pracovní prostor je důležitý pro pohodu a produktivitu, a proto jsme tu, abychom vám pomohli navrátit koberec zpět do perfektního stavu. Naši odborně školení pracovníci jsou vybaveni moderním zařízením a šetrnými čisticími prostředky, díky kterým efektivně odstraní jakékoliv skvrny. Přesvědčit se o tom můžete teď hned – podívejte se na naše fotografie před a po.

Kontaktujte nás a nechte obnovit původní krásu vašeho koberce! S naší pomocí se zbavíte všech nečistot, které narušují harmonii ve vašem pracovním prostoru.


Umytá podlaha

na umytí lina jsme si dali záležet

Hledáte způsob, jak obnovit krásu a zdraví linolea ve vaší kanceláři? Nebojte se, naše úklidová firma je tu právě pro vás! S našimi moderními technologiemi a vysokou účinností čisticích prostředků dokážeme vyčistit i ty nejhůře odstranitelné skvrny a zanechat linoleum v perfektním stavu. Na prvním obrázku vidíte, jak bylo linoleum špinavé a nevzhledné, zatímco na druhém obrázku můžete vidět výsledek naší práce – dokonale vyčištěné a krásné linoleum, které zase získalo svou původní podobu.

Kontaktujte nás ještě dnes a užijte si čistotu a krásu vaší kanceláře.


Odstraněný vodní kámen

místo pod kávovarem opět září čistotou

Přemýšlíte, jak se zbavit vodního kamene, který se tvoří pod vaším kávovarem a zhoršuje požitek z vaší oblíbené kávy? Nebo vás obtěžuje vodní kámen, který se utvořil kdekoliv jinde? Už o tom přemýšlet nemusíte, od toho jsme tady my! Díky našim účinným metodám odstraníme vodní kámen z jakéhokoliv povrchu, kterému tím navrátíme původní vzhled. Podívejte se na naše fotografie před a po, na kterých můžete vidět, jak snadno si dokážeme poradit s vodním kamenem.

Užijte si opět lesk a čistotu vašich povrchů bez boje s vodním kamenem. Kontaktujte nás a ušetřete si čas a starosti spojené s čištěním.


Perfektně čistá toaleta

odstranili jsme všechny nečistoty i bakterie

Představte si, jak vstupujete ráno do kanceláře plni energie a připraveni začít nový pracovní den. Ale jakmile otevřete dveře od toalety, narazíte na scénu, která vám zkazí náladu.  Řešením je naše úklidová firma. Naše profesionální týmy dokážou dokonale vyčistit a vydesinfikovat WC ve vašem pracovním prostoru. Díky našim osvědčeným metodám a špičkovým čisticím prostředkům zajistíme, že vaše toalety budou vypadat jako nové. Na první fotce vidíte špinavé WC plné nečistot a bakterií. Na druhé fotce vidíte ten samý prostor po našem úklidu – čistý, voňavý a bez jediného fleku.

Kontaktujte nás a navždy se zbavte starostí o hygienu a čistotu vaší pracovní toalety.


Lesklé umyvadlo bez skvrn

vyčistili jsme umyvadla a naleštili kohoutky

Trápí vás nevzhledné a špinavé umyvadlo ve vašem pracovním prostoru? Zařídíme, aby vaše umyvadlo bylo vždy dokonale čisté a zářivé. Díky naší inovativní technologii a špičkovým čisticím prostředkům dokážeme vyčistit jakoukoliv špínu a vrátit vašemu umyvadlu jeho původní lesk. Na prvním obrázku vidíte, jak bylo umyvadlo špinavé a zašlé, zatímco na druhém obrázku máte možnost vidět prostor po našem zásahu – dokonale čisté a lesklé umyvadlo, které získalo zpět svou krásu.

Rádi vám zajistíme veškerý úklid ve vašem pracovním prostoru. Stačí nás kontaktovat a my se o vše postaráme.


Vyčištěný koberec

odstranili jsme bahno a další špínu

Váš koberec může být místem, kde se hromadí spousta nečistot a mikroorganismů, které mohou být pro vaše zdraví škodlivé. Ale nebojte se, naše úklidová firma vám koberec perfektně vyčistí a navrátí mu původní vzhled. Na obrázcích vidíte, jak jsme dokázali odstranit i ty největší skvrny a námi vyčištěný koberec se tak opět stal krásnou součástí daného interiéru.

Využijte našich služeb a užijte si čistotu a zdravý prostor.


Mytí špaletových oken

perfektně jsme umyli nejen okenní tabule, ale také rámy

Nechte vaše špaletová okna zazářit! Nebojte se ukázat své firemní prostory v tom nejlepším světle a užijte si sluneční svit proudící do vaší kanceláře skrze vaše čistá okna. S naším kvalitním mytím špaletových oken dosáhnete perfektních výsledků snadno a rychle. Díky našim zkušenostem a profesionálnímu vybavení budou nečistoty a usazeniny, které se v průběhu času na vašich oknech nahromadily, pouhou minulostí. Prohlédněte si naše fotografie před a po a uvidíte, co jsme schopni dokázat.

Objednejte si naše služby ještě dnes a užijte si krásný výhled z vašich čistých oken!


Úklid po stěhování

dokázali jsme odstranit všechny nečistoty

Po vystěhování firemních prostorů se objeví spousta nečistot, prachu a nepořádku. Uklidit takový nepořádek může být velmi náročné. Nechat prostory v tomto stavu může způsobit zbytečné nepříjemnosti s majitelem nemovitosti nebo novým nájemníkem. Vyhněte se těmto nepříjemnostem a nechte naši společnost vyřešit rychle a efektivně váš problém související s úklidem prostorů. Naše týmy používají nejlepší vybavení a profesionální čisticí prostředky, aby prostor vypadal znovu jako nový. Podívejte se na naše fotografie před a po úklidu vystěhované místnosti – uvidíte, jak jsme dokázali dokonale odstranit nánosy zašlé špíny a vrátit prostoru čistý a svěží vzhled.

Kontaktujte nás a ušetřete svůj čas a nechte starosti s úklidem na nás. Po dokončení naší práce bude váš prostor dokonale čistý a připravený na další využití.


Krásně čistá a suchá podzemní garáž

pečlivě jsme odstranili nánosy špíny a vody z každého koutu

Znáte ten pocit, když přijedete do práce a najdete firemní garáž zaneřáděnou, špinavou a zaplavenou vodou po dešti? Všichni víme, jak důležité je mít čisté a bezpečné prostředí pro naše vozidla, ale často se zdá, že úklid garáže je poslední věcí, na kterou si vzpomeneme. A přitom právě špinavá a vlhká garáž může přispět k poškození vozidel. Naštěstí pro vás máme řešení – naše profesionální týmy se postarají o kompletní úklid vaší podzemní garáže, aby byla opět čistá, suchá a bezpečná pro všechny uživatele. Podívejte se na fotografie před a po naší práci – rozdíl je opravdu ohromující!

Objednejte si naše úklidové služby a uvidíte, jak se vaše podzemní garáž promění v čisté, bezpečné a přívětivé místo.


Úklid po rekonstrukci

zbavili jsme prachu a nečistot každý zašlý kout

Znáte ten pocit, když se konečně dokončí dlouho očekávaná stavební práce ve vaší firmě a najednou si uvědomíte, že zbytky stavebního materiálu, prach a špína jsou všude kolem? Víte kolik času a energie budete muset vynaložit na úklid? A co když se vám nepodaří odstranit veškerou špínu a nečistoty, které se usadily v nejmenších zákoutích? S žádnou z těchto otázek si nemusíte lámat hlavu – stačí využít naše profesionální úklidová služby. Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti s úklidem firemních prostor po stavebních pracích a dokáží proměnit vaše prostory zpět na čisté, hygienické a přívětivé. Podívejte se na fotografie před a po úklidu jedné z firemních toalet, kterou jsme nedávno očistili. Je zřejmé, jaký obrovský rozdíl dokáže náš tým udělat během krátké doby.

Obraťte se na nás a my vám zajistíme profesionální úklid, který vaše prostory promění k nepoznání. A to vše rychle, efektivně a za přijatelnou cenu.


Garážové stání jako ze škatulky

pečlivě jsme uklidili parkovací místo v garáži

Přijíždíte každý den do svého garážového stání a vidíte to samé: špínu, prach a olejové skvrny. Automobil, který jste si tak pečlivě vybrali a udržujete v čistotě, musí stát na tomto nevzhledném místě. Přemýšlíte o tom, jak byste mohli zlepšit vzhled svého garážového stání, ale nemáte čas ani nástroje k tomu, abyste se pustili do důkladného úklidu? Nechte úklid na nás! Naše profesionální služby zajistí, že váš garážový prostor bude vypadat jako nový. Díky našim službám se můžete zbavit veškerých starostí spojených s úklidem a údržbou. Podívejte se na naše fotografie před a po vyčištění a uvidíte sami, jakou proměnou může projít i vaše garážové stání.

Kontaktujte nás a zažijte ten úžasný pocit při parkování svého automobilu na dokonale čistém a udržovaném místě.


Zářivě čistá stříška

důkladně jsme střechu zbavili všech nečistot

Máte stříšku, která už zoufale volá po vyčištění? Nechte to na nás a my obnovíme její půvab a lesk. S našimi profesionálními úklidovými službami se postaráme, aby vaše stříška opět zářila čistotou. Díky našim zkušeným pracovníkům, mnohaletým zkušenostem a používání prvotřídního vybavení v kombinaci s ekologicky šetrnými přípravky, jsme na tento úkol dokonale vybaveni. Hravě si poradíme s odstraněním veškerých nečistot, od listí po jiné nepříjemné usazeniny, které vaši stříšku zatěžují. Po našem profesionálním zásahu bude vaše stříška zářit novotou a nejen to, také díky dokonalému vyčištění prodloužíme její životnost.

Získejte profesionální péči pro vaši stříšku ještě dnes! Kontaktujte nás a my už se o její vyčištění postaráme.


Lesknoucí se paraván

pečlivě jsme vyčistili každou skvrnu i nečistotu

Vlastníte paraván, který už dávno ztratil svůj původní lesk a krásu? Je pokrytý vrstvou prachu, skvrnami od kávy, otisky prstů nebo jinými nečistotami, které mu ubírají na eleganci? Představte si, že by všechen prach a nečistoty zmizely jako mávnutím kouzelného proutku. Svěřte ho do našich rukou – postaráme se o to, aby se z něj stal opět zářivý klenot vašeho interiéru. Navštivte naši galerii a přesvědčte se sami o tom, jak dokážeme proměnit zašlé a špinavé paravány. Na fotografii „před“ uvidíte paraván pod nánosem prachu a špíny. Na fotografii „po“ se leskne krásně čistý paraván po našem zásahu.

Kontaktujte nás a získejte zpět krásu svého paravánu díky našim profesionálním úklidovým službám.


Vidíme výjimečnost v detailech

Chcete přemýšlet o novém projektu a dívat se ven skrz čistá okna? Vést poradu týmu v provoněné zasedačce? Pozvat zákazníka do prostoru, kde se bude cítit jako doma?