Průběh spolupráce s našimi klienty

Naše společná cesta k dokonalému úklidu vašich prostor

Vstupte s námi do světa čistoty a pohodlí!

Vítáme vás ve společnosti PF Komplet, která se specializuje na profesionální úklidové služby pro kancelářské a komerční prostory. Rádi bychom vám představili průběh spolupráce s našimi klienty od samotného začátku až po dlouhodobé partnerství.

Jedenáct členů týmu společnosti PF Komplet, která poskytuje úklidové služby pro kancelářské a komerční prostory.

1. V naší rodinné společnosti nezahálíme a aktivně vyhledáváme potenciální klienty prostřednictvím různých kanálů. Osobní doporučení, obchodní aktivita a online poptávky hrají klíčovou roli při získávání našich nových zákazníků. Nejvíce si samozřejmě vážíme pozitivních doporučení od našich spokojených klientů.

2. Pokud se rozhodnete využít naše úklidové služby, rádi se s vámi setkáme osobně. Na této osobní schůzce vám představíme naši společnost a kompletní nabídku poskytovaných služeb. Během setkání se také zaměříme na vaše přání a potřeby. Dále si prohlédneme prostory, které potřebujete uklidit, projednáme spolu četnost úklidu a také se podrobně seznámíme s důležitými informacemi, které nám pomohou vytvořit cenovou nabídku přesně na míru.

Jednatel Mgr. Aleš Fikar a manažer obchodního oddělení Jiří Procházka ze společnosti PF Komplet
Profesionální úklid kavárny s posezením a kulečníkovým stolem, kterou zdobí strop vypadající jako včelí plástev

3. Po prohlídce vašeho objektu a získání všech nezbytných informací se rychle pustíme do práce. Během krátké doby pro vás připravíme kompletní cenovou nabídku a obratem vám ji zašleme. Naše cenové nabídky jsou přehledné, takže budete mít veškeré potřebné informace o nabízených službách, cenách i podmínkách spolupráce na dosah ruky.

4. Jestliže se rozhodnete pro spolupráci s naší společností, rádi vám poskytneme veškeré další informace, které potřebujete. Zodpovíme všechny vaše dotazy a uděláme maximum pro to, abychom vyhověli všem vašim požadavkům. Pokud se však nakonec rozhodnete, že v současné době naše služby nevyužijete, nic se neděje. Rádi s vámi zůstaneme v kontaktu, a když se v budoucnu situace změní a o naše služby budete mít zájem, budeme tu pro vás.

5. Po důkladném vyjasnění všech vašich požadavků se pustíme do přípravy návrhu smlouvy. Tento dokument bude obsahovat všechny důležité podmínky a dohody, které jsme společně projednali. Po sestavení návrhu smlouvy vám jej zašleme k detailnímu prostudování. V případě, že budete se vším souhlasit, smlouvu podepíšete a tím oficiálně potvrdíte naši spolupráci.

6. Přibližně měsíc před plánovaným zahájením úklidových služeb se uskuteční tzv. provozní schůzky. Tyto schůzky mají klíčový význam pro přípravu na start naší spolupráce. Během provozních schůzek se zaměříme na připravenost a organizaci. Také se budeme věnovat přípravě vhodného a proškoleného personálu, který vám bude poskytovat perfektní úklidové služby přesně podle vašich představ. Cílem těchto schůzek je zajistit, abychom byli v okamžiku zahájení spolupráce připraveni poskytnout vám nejlepší možný úklidový servis.

V zasedací místnosti utírá pracovnice společnosti PF Komplet zeleným hadříkem dřevěný stůl světle hnědé barvy.
Pracovnice společnosti PF Komplet umývá pracovní plochu v kuchyni, která je součástí komerčních prostorů.

7. Po zahájení naší spolupráce pečlivě sledujeme průběh a provedení úklidových prací. Pravidelně monitorujeme výkon našeho školeného personálu, abychom vám garantovali maximální kvalitu našeho úklidu. Současně s vámi udržujeme kontakt prostřednictvím našeho provozního manažera, který s vámi pravidelně komunikuje.

8. Po třech týdnech spolupráce vás opět navštíví náš obchodník, aby od vás získal zpětnou vazbu. Ptáme se vás především na kvalitu provedeného úklidu, slušné a vhodné chování našich pracovníků i na to, zda vám vyhovují naše kontaktní osoby a personál. Naším cílem je, aby pro vás naše spolupráce byla nejen přínosná, ale také příjemná, a abychom naplnili vaše očekávání k vaší plné spokojenosti.

9. V rámci naší dlouhodobé spolupráce se často stává, že naši klienti přicházejí s dalšími požadavky a potřebami. Jedná se o pomoc s odvozem odpadu, likvidací nábytku, malování nebo potřebou hodinového manžela. Jsme schopni a připraveni našim zákazníkům všechny tyto dodatečné služby poskytnout. Proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoli požadavkem, který máte. Rádi vám vyhovíme, pokud to bude jen trochu možné.

mnohaletými zkušenostmi, vynikajícími službami a pozorným přístupem k potřebám našich klientů jsme si v naší společnosti PF Komplet vybudovali pověst spolehlivého poskytovatele úklidových služeb. Naši zákazníci oceňují nejen vysokou kvalitu naší práce, ale také zdvořilé jednání našeho personálu, pravidelnou komunikaci a schopnost plně se přizpůsobit jejich individuálním potřebám.

Sedm členů týmu úklidové společnosti PF Komplet sedících na dřevěných krychlích světle hnědé barvy.

Rádi poskytneme naše profesionální služby také vám!

Vidíme výjimečnost v detailech

Chcete přemýšlet o novém projektu a dívat se ven skrz čistá okna? Vést poradu týmu v provoněné zasedačce? Pozvat zákazníka do prostoru, kde se bude cítit jako doma?